top of page

INTERIÉRY PŘIPRAVENÉ K NASTĚHOVÁNÍ

Pro klienty, kteří mají zájem o koupi hotového bytu, připravujeme jedinečnou nabídku dokončení na klíč. Každý z našich bytů má také možnost klimatizace.

Wygodne Przechowywanie Sportowego Sprzętu Zimowego

Apartamentowiec zlokalizowany tak blisko stoków i narciarskich tras biegowych bez narciarni byłby olbrzymim nieporozumieniem. Zadbaliśmy zatem o to, aby zarówno mieszkańcy, jak i goście kompleksu Izera Park mieli do dyspozycji przestrzeń, w której będzie można wygodnie przechowywać sportowy sprzęt zimowy, taki jak narty, deski snowboardowe, buty narciarskie i pozostałe akcesoria. W ten sposób wyeliminowany zostanie problem przechowywania sprzętu w mieszkaniach, kosztem cennej przestrzeni.


Narciarnia w apartamentowcu niesie ze sobą wiele zalet, począwszy od oszczędności miejsca w mieszkaniach, poprzez ochronę przed kradzieżą czy uszkodzeniem. Specjalne pomieszczenie wydzielone do przechowywania sprzętu zimowego ułatwia znacząco życie mieszkańców i gości, pozwalając na bardzo szybki i wygodny dostęp do sprzętu narciarskiego w sezonie. To z kolei zachęca do korzystania ze sportów zimowych, ponieważ narty czy deska po prostu czekają w narciarni na wyciągnięcie. Natomiast poza sezonem narty nie zajmują niepotrzebnie miejsca i nie musimy martwić się o ich schowanie i przechowywanie.

Izera Park atuty.png

Dokončení bytu na klíč

Připravovaná nabídka.

bottom of page