top of page

INTERIÉRY PŘIPRAVENÉ K NASTĚHOVÁNÍ

Pro klienty, kteří mají zájem o koupi hotového bytu, připravujeme jedinečnou nabídku dokončení na klíč. Každý z našich bytů má také možnost klimatizace.

Praktycznie, Bezpiecznie, Komfortowo

Specjalnie zaprojektowana rowerownia to miejsce, które stanowi odpowiedź na potrzeby mieszkańców oraz gości odwiedzających Góry Izerskie, ceniących sobie aktywny tryb życia oraz ekologiczne środki transportu. Rowerownia jest przestrzenią, która oferuje bezpieczne i wygodne przechowywanie rowerów, pozwalając uniknąć problemów wynikających z ryzyka ich kradzieży czy konieczności trzymania jednośladów w mieszkaniu, co z kolei wiąże się z zajmowaniem przez nich miejsca.


Wyposażenie apartamentowca w rowerownię pozwala mieszkańcom przechowywać rowery w niezwykle prosty i wygodny sposób. Można z nich łatwo korzystać, nie trzeba wnosić ich i znosić z wyższych kondygnacji czy przechowywać je w przestrzeniach mieszkalnych, co niepotrzebnie zajmuje miejsce. Rowerownie to również gwarancja bezpieczeństwa, ponieważ są one wyposażone w systemy zabezpieczeń, które minimalizują zarówno ryzyko kradzieży, jak i uszkodzenia jednośladu. Ponadto obecność rowerowni w obiekcie to również sposób na promowanie zdrowego i ekologicznego trybu życia – łatwość korzystania z roweru przechowywanego w rowerowni zachęca bowiem mieszkańców do częstszego wybierania go jako środka transportu. 

Izera Park atuty (7).png

Dokončení bytu na klíč

Připravovaná nabídka.

bottom of page