top of page

INTERIÉRY PŘIPRAVENÉ K NASTĚHOVÁNÍ

Pro klienty, kteří mají zájem o koupi hotového bytu, připravujeme jedinečnou nabídku dokončení na klíč. Každý z našich bytů má také možnost klimatizace.

Sala Zabaw – Bezpieczna Przestrzeń dla Młodszych Mieszkańców

W kompleksie Izera Park planowana jest specjalna przestrzeń dla dzieci. Sala zabaw ma być atrakcyjna, kolorowa i bezpieczna, pozwalając cieszyć się najmłodszym mieszkańcom zabawą zorganizowaną w pełni komfortowych warunkach. Najmłodsi będą mogli spędzać w niej wolny czas, bawiąc się dostępnymi zabawkami, rozwijając swoją kreatywność i budując swoje pierwsze relacje.

Sala zabaw ma być zaprojektowana w taki sposób, aby jak najlepiej stymulować rozwój dziecka poprzez zabawę, jednocześnie zapewniając rodzicom spokój ducha, dzięki pewności, że ich pociechy bawią się w środowisku całkowicie bezpiecznym i przyjaznym. Znajdą się w niej zarówno tradycyjne zabawki, jak i gry planszowe, gry edukacyjne oraz interaktywne. W założeniu ma być to przestrzeń umożliwiająca maluchom zarówno aktywność fizyczną, jak i rozwijanie umiejętności motorycznych oraz pobudzanie kreatywności i wyobraźni. W takim miejscu zabawa łączy się z nauką – dzieci mogą bezpiecznie zdobywać nowe doświadczenia, a wszystko pod czujnym okiem opiekunów. 

1_IZERA PARK_WNĘTRZA.png

Dokončení bytu na klíč

Připravovaná nabídka.

bottom of page