top of page

INTERIÉRY PŘIPRAVENÉ K NASTĚHOVÁNÍ

Pro klienty, kteří mají zájem o koupi hotového bytu, připravujeme jedinečnou nabídku dokončení na klíč. Každý z našich bytů má také možnost klimatizace.

Profesjonalny Sprzęt – Najlepsze Warunki do Ćwiczeń

Apartamentowce Izera Park w Świeradowie Zdroju mają zapewnić swoim mieszkańcom maksimum komfortu, również w zakresie dbałości o kondycję i sprawność fizyczną. Oczywiście Góry Izerskie, w których do dyspozycji mamy stoki narciarskie, szlaki rowerowe i piesze oraz szereg innych atrakcji, bardzo mocno sprzyjają aktywności na zewnątrz – zarówno w czasie sezonu letniego, jak i zimowego oraz pomiędzy nimi, jednak nic nie zastąpi ćwiczeń na profesjonalnym sprzęcie, w jaki są wyposażone siłownie.


Z tego powodu już na etapie projektowym do dyspozycji mieszkańców Izera Park przewidziana została nowoczesna siłownia, dzięki której będzie można przeprowadzić każdy rodzaj treningu, a wszystko to oczywiście w niezwykle komfortowych warunkach. Warto tutaj zaznaczyć, że na tym nie koniec, ponieważ doskonałym uzupełnieniem naszej siłowni będzie strefa saun, która również ma znaleźć się w apartamentowcu. W ten sposób po treningu będzie można zażyć odprężającego seansu w saunie, stawiając na wielowymiarową dbałość o swoją kondycję, zdrowie i samopoczucie.

Izera Park_2.jpg

Dokončení bytu na klíč

Připravovaná nabídka.

bottom of page