top of page

BEZUGSFERTIGE INNENRÄUME

Für Kunden, die am Kauf einer fertigen Wohnung interessiert sind, erstellen wir ein einzigartiges Angebot zur schlüsselfertigen Fertigstellung. Jede unserer Wohnungen hat auch die Möglichkeit einer Klimaanlage.

Wygodne Przechowywanie Sportowego Sprzętu Zimowego

Apartamentowiec zlokalizowany tak blisko stoków i narciarskich tras biegowych bez narciarni byłby olbrzymim nieporozumieniem. Zadbaliśmy zatem o to, aby zarówno mieszkańcy, jak i goście kompleksu Izera Park mieli do dyspozycji przestrzeń, w której będzie można wygodnie przechowywać sportowy sprzęt zimowy, taki jak narty, deski snowboardowe, buty narciarskie i pozostałe akcesoria. W ten sposób wyeliminowany zostanie problem przechowywania sprzętu w mieszkaniach, kosztem cennej przestrzeni.


Narciarnia w apartamentowcu niesie ze sobą wiele zalet, począwszy od oszczędności miejsca w mieszkaniach, poprzez ochronę przed kradzieżą czy uszkodzeniem. Specjalne pomieszczenie wydzielone do przechowywania sprzętu zimowego ułatwia znacząco życie mieszkańców i gości, pozwalając na bardzo szybki i wygodny dostęp do sprzętu narciarskiego w sezonie. To z kolei zachęca do korzystania ze sportów zimowych, ponieważ narty czy deska po prostu czekają w narciarni na wyciągnięcie. Natomiast poza sezonem narty nie zajmują niepotrzebnie miejsca i nie musimy martwić się o ich schowanie i przechowywanie.

Izera Park atuty.png

Schlüsselfertiger Wohnungsbau

Angebot in Vorbereitung.

bottom of page