top of page

BEZUGSFERTIGE INNENRÄUME

Für Kunden, die am Kauf einer fertigen Wohnung interessiert sind, erstellen wir ein einzigartiges Angebot zur schlüsselfertigen Fertigstellung. Jede unserer Wohnungen hat auch die Möglichkeit einer Klimaanlage.

Prestiż, Wygoda i Bezpieczeństwo

Posiadanie recepcji w apartamentowcu to rozwiązanie zaliczane do kategorii prestiżowych, którym charakteryzują się kompleksy mieszkaniowe o niezwykle wysokim standardzie. Dla mieszkańców jest to przede wszystkim wygoda i bezpieczeństwo. Dla gości recepcja pełni rolę reprezentacyjną i powitalną. Portier, który zadba o przyjęcie przesyłki kurierskiej, przyjmie gości i udzieli im wszelkich istotnych informacji, to nieocenione wsparcie, znacząco podnoszące komfort życia mieszkańców i prestiż obiektu w oczach gości.


Obecność recepcji zwiększa bezpieczeństwo całego kompleksu, stanowi ona bowiem punkt kontrolny dla osób wchodzących i wychodzących z budynku. Recepcja zapewnia również usługi concierge, przykładowo takie jak wspomniane już przyjmowanie przesyłek, a także udzielanie informacji – mogą być to również informacje turystyczne czy organizacja transportu. Dzięki niej mieszkańcy mogą czuć się w pełni zaopiekowani pod każdym możliwym względem.

Izera Park_1K.jpg

Schlüsselfertiger Wohnungsbau

Angebot in Vorbereitung.

bottom of page