top of page

BEZUGSFERTIGE INNENRÄUME

Für Kunden, die am Kauf einer fertigen Wohnung interessiert sind, erstellen wir ein einzigartiges Angebot zur schlüsselfertigen Fertigstellung. Jede unserer Wohnungen hat auch die Möglichkeit einer Klimaanlage.

Praktycznie, Bezpiecznie, Komfortowo

Specjalnie zaprojektowana rowerownia to miejsce, które stanowi odpowiedź na potrzeby mieszkańców oraz gości odwiedzających Góry Izerskie, ceniących sobie aktywny tryb życia oraz ekologiczne środki transportu. Rowerownia jest przestrzenią, która oferuje bezpieczne i wygodne przechowywanie rowerów, pozwalając uniknąć problemów wynikających z ryzyka ich kradzieży czy konieczności trzymania jednośladów w mieszkaniu, co z kolei wiąże się z zajmowaniem przez nich miejsca.


Wyposażenie apartamentowca w rowerownię pozwala mieszkańcom przechowywać rowery w niezwykle prosty i wygodny sposób. Można z nich łatwo korzystać, nie trzeba wnosić ich i znosić z wyższych kondygnacji czy przechowywać je w przestrzeniach mieszkalnych, co niepotrzebnie zajmuje miejsce. Rowerownie to również gwarancja bezpieczeństwa, ponieważ są one wyposażone w systemy zabezpieczeń, które minimalizują zarówno ryzyko kradzieży, jak i uszkodzenia jednośladu. Ponadto obecność rowerowni w obiekcie to również sposób na promowanie zdrowego i ekologicznego trybu życia – łatwość korzystania z roweru przechowywanego w rowerowni zachęca bowiem mieszkańców do częstszego wybierania go jako środka transportu. 

Izera Park atuty (7).png

Schlüsselfertiger Wohnungsbau

Angebot in Vorbereitung.

bottom of page