top of page

BEZUGSFERTIGE INNENRÄUME

Für Kunden, die am Kauf einer fertigen Wohnung interessiert sind, erstellen wir ein einzigartiges Angebot zur schlüsselfertigen Fertigstellung. Jede unserer Wohnungen hat auch die Möglichkeit einer Klimaanlage.

Sala Zabaw – Bezpieczna Przestrzeń dla Młodszych Mieszkańców

W kompleksie Izera Park planowana jest specjalna przestrzeń dla dzieci. Sala zabaw ma być atrakcyjna, kolorowa i bezpieczna, pozwalając cieszyć się najmłodszym mieszkańcom zabawą zorganizowaną w pełni komfortowych warunkach. Najmłodsi będą mogli spędzać w niej wolny czas, bawiąc się dostępnymi zabawkami, rozwijając swoją kreatywność i budując swoje pierwsze relacje.

Sala zabaw ma być zaprojektowana w taki sposób, aby jak najlepiej stymulować rozwój dziecka poprzez zabawę, jednocześnie zapewniając rodzicom spokój ducha, dzięki pewności, że ich pociechy bawią się w środowisku całkowicie bezpiecznym i przyjaznym. Znajdą się w niej zarówno tradycyjne zabawki, jak i gry planszowe, gry edukacyjne oraz interaktywne. W założeniu ma być to przestrzeń umożliwiająca maluchom zarówno aktywność fizyczną, jak i rozwijanie umiejętności motorycznych oraz pobudzanie kreatywności i wyobraźni. W takim miejscu zabawa łączy się z nauką – dzieci mogą bezpiecznie zdobywać nowe doświadczenia, a wszystko pod czujnym okiem opiekunów. 

1_IZERA PARK_WNĘTRZA.png

Schlüsselfertiger Wohnungsbau

Angebot in Vorbereitung.

bottom of page