top of page

BEZUGSFERTIGE INNENRÄUME

Für Kunden, die am Kauf einer fertigen Wohnung interessiert sind, erstellen wir ein einzigartiges Angebot zur schlüsselfertigen Fertigstellung. Jede unserer Wohnungen hat auch die Möglichkeit einer Klimaanlage.

Profesjonalny Sprzęt – Najlepsze Warunki do Ćwiczeń

Apartamentowce Izera Park w Świeradowie Zdroju mają zapewnić swoim mieszkańcom maksimum komfortu, również w zakresie dbałości o kondycję i sprawność fizyczną. Oczywiście Góry Izerskie, w których do dyspozycji mamy stoki narciarskie, szlaki rowerowe i piesze oraz szereg innych atrakcji, bardzo mocno sprzyjają aktywności na zewnątrz – zarówno w czasie sezonu letniego, jak i zimowego oraz pomiędzy nimi, jednak nic nie zastąpi ćwiczeń na profesjonalnym sprzęcie, w jaki są wyposażone siłownie.


Z tego powodu już na etapie projektowym do dyspozycji mieszkańców Izera Park przewidziana została nowoczesna siłownia, dzięki której będzie można przeprowadzić każdy rodzaj treningu, a wszystko to oczywiście w niezwykle komfortowych warunkach. Warto tutaj zaznaczyć, że na tym nie koniec, ponieważ doskonałym uzupełnieniem naszej siłowni będzie strefa saun, która również ma znaleźć się w apartamentowcu. W ten sposób po treningu będzie można zażyć odprężającego seansu w saunie, stawiając na wielowymiarową dbałość o swoją kondycję, zdrowie i samopoczucie.

Izera Park_2.jpg

Schlüsselfertiger Wohnungsbau

Angebot in Vorbereitung.

bottom of page