top of page

BEZUGSFERTIGE INNENRÄUME

Für Kunden, die am Kauf einer fertigen Wohnung interessiert sind, erstellen wir ein einzigartiges Angebot zur schlüsselfertigen Fertigstellung. Jede unserer Wohnungen hat auch die Möglichkeit einer Klimaanlage.

Sauny Izera Park – Oaza Relaksu i Odpoczynku

Sauna to jeden z tych luksusów, które nie tak często można znaleźć w apartamentowcach, niebędących hotelami, pensjonatami czy SPA. W przypadku Izera Park jest jednak inaczej. Do dyspozycji mieszkańców oddana zostanie nowoczesna strefa saun. Podobnie jak siłownia czy strefa coworkingowa, będzie ona należała do wspólnej części obiektu. Jest to świetne rozwiązanie, które oferuje relaks i wsparcie w kompleksowym dbaniu o zdrowie i dobre samopoczucie. 

Osoby ceniące sobie odprężające seanse w saunie i aktywność fizyczną, będą mogły łatwo je połączyć, korzystając najpierw z siłowni, a później ze strefy saun. Takie połączenie treningu z seansami w saunie to idealny sposób na wszechstronną dbałość o zdrowie i kondycję.

Apartamentowiec z Sauną – Regeneracja na Wyciągnięcie Ręki

O tym, że regularne korzystanie z sauny przynosi liczne korzyści zdrowotne, w tym poprawę krążenia, oczyszczenie skóry, a także redukcję stresu i napięcia mięśniowego, nie trzeba nikogo przekonywać. Z pewnością sauna w apartamentowcu pozwoli sprawdzić to wszystko na własnym przykładzie. Bardzo często powodem, dla którego nie możemy korzystać z tego typu form relaksu i odprężenia, jest po prostu brak czasu i siły na udanie się do oddalonej od miejsca zamieszkania sauny, znajdującej się najczęściej w jakimś ośrodku SPA. 

GRAFIKI - IZERA PARK.png

Angebot in Vorbereitung.

bottom of page