top of page

INTERIORS READY TO MOVE IN

For clients interested in buying a ready-made flat, we prepare a unique turnkey finishing offer. Each of our flats also has the option of air conditioning.

Prestiż, Wygoda i Bezpieczeństwo

Posiadanie recepcji w apartamentowcu to rozwiązanie zaliczane do kategorii prestiżowych, którym charakteryzują się kompleksy mieszkaniowe o niezwykle wysokim standardzie. Dla mieszkańców jest to przede wszystkim wygoda i bezpieczeństwo. Dla gości recepcja pełni rolę reprezentacyjną i powitalną. Portier, który zadba o przyjęcie przesyłki kurierskiej, przyjmie gości i udzieli im wszelkich istotnych informacji, to nieocenione wsparcie, znacząco podnoszące komfort życia mieszkańców i prestiż obiektu w oczach gości.


Obecność recepcji zwiększa bezpieczeństwo całego kompleksu, stanowi ona bowiem punkt kontrolny dla osób wchodzących i wychodzących z budynku. Recepcja zapewnia również usługi concierge, przykładowo takie jak wspomniane już przyjmowanie przesyłek, a także udzielanie informacji – mogą być to również informacje turystyczne czy organizacja transportu. Dzięki niej mieszkańcy mogą czuć się w pełni zaopiekowani pod każdym możliwym względem.

Izera Park_1K.jpg

Turnkey flat finishing

Offer in preparation.

bottom of page