top of page

INTERIORS READY TO MOVE IN

For clients interested in buying a ready-made flat, we prepare a unique turnkey finishing offer. Each of our flats also has the option of air conditioning.

Profesjonalny Sprzęt – Najlepsze Warunki do Ćwiczeń

Apartamentowce Izera Park w Świeradowie Zdroju mają zapewnić swoim mieszkańcom maksimum komfortu, również w zakresie dbałości o kondycję i sprawność fizyczną. Oczywiście Góry Izerskie, w których do dyspozycji mamy stoki narciarskie, szlaki rowerowe i piesze oraz szereg innych atrakcji, bardzo mocno sprzyjają aktywności na zewnątrz – zarówno w czasie sezonu letniego, jak i zimowego oraz pomiędzy nimi, jednak nic nie zastąpi ćwiczeń na profesjonalnym sprzęcie, w jaki są wyposażone siłownie.


Z tego powodu już na etapie projektowym do dyspozycji mieszkańców Izera Park przewidziana została nowoczesna siłownia, dzięki której będzie można przeprowadzić każdy rodzaj treningu, a wszystko to oczywiście w niezwykle komfortowych warunkach. Warto tutaj zaznaczyć, że na tym nie koniec, ponieważ doskonałym uzupełnieniem naszej siłowni będzie strefa saun, która również ma znaleźć się w apartamentowcu. W ten sposób po treningu będzie można zażyć odprężającego seansu w saunie, stawiając na wielowymiarową dbałość o swoją kondycję, zdrowie i samopoczucie.

Izera Park_2.jpg

Turnkey flat finishing

Offer in preparation.

bottom of page