top of page

INTERIORS READY TO MOVE IN

For clients interested in buying a ready-made flat, we prepare a unique turnkey finishing offer. Each of our flats also has the option of air conditioning.

Sauny Izera Park – Oaza Relaksu i Odpoczynku

Sauna to jeden z tych luksusów, które nie tak często można znaleźć w apartamentowcach, niebędących hotelami, pensjonatami czy SPA. W przypadku Izera Park jest jednak inaczej. Do dyspozycji mieszkańców oddana zostanie nowoczesna strefa saun. Podobnie jak siłownia czy strefa coworkingowa, będzie ona należała do wspólnej części obiektu. Jest to świetne rozwiązanie, które oferuje relaks i wsparcie w kompleksowym dbaniu o zdrowie i dobre samopoczucie. 

Osoby ceniące sobie odprężające seanse w saunie i aktywność fizyczną, będą mogły łatwo je połączyć, korzystając najpierw z siłowni, a później ze strefy saun. Takie połączenie treningu z seansami w saunie to idealny sposób na wszechstronną dbałość o zdrowie i kondycję.

Apartamentowiec z Sauną – Regeneracja na Wyciągnięcie Ręki

O tym, że regularne korzystanie z sauny przynosi liczne korzyści zdrowotne, w tym poprawę krążenia, oczyszczenie skóry, a także redukcję stresu i napięcia mięśniowego, nie trzeba nikogo przekonywać. Z pewnością sauna w apartamentowcu pozwoli sprawdzić to wszystko na własnym przykładzie. Bardzo często powodem, dla którego nie możemy korzystać z tego typu form relaksu i odprężenia, jest po prostu brak czasu i siły na udanie się do oddalonej od miejsca zamieszkania sauny, znajdującej się najczęściej w jakimś ośrodku SPA. 

GRAFIKI - IZERA PARK.png

Offer in preparation.

bottom of page