top of page

SIŁOWNIA

Lubisz ćwiczyć na siłowni? To świetnie! A jak nie, to będziesz mieć okazję sprawdzić, czy może jednak warto się trochę poruszać na specjalnie do tego przygotowanym sprzęcie sportowym. Co najważniejsze, zrobisz to bez konieczności opuszczania swojego apartamentowca, bo w Izera Park znajdziesz kompleksowo wyposażoną siłownię, która pozwoli dbać o formę i kondycję w pełnym zakresie. Możesz więc zapomnieć o konieczności wykupywania karnetu w oddalonych od miejsca zamieszkania klubach fitness, siłownia w apartamentowcu zapewni Ci bowiem w tym zakresie wszystko, czego tylko potrzebujesz! 

Profesjonalny Sprzęt – Najlepsze Warunki do Ćwiczeń

Apartamentowce Izera Park w Świeradowie Zdroju mają zapewnić swoim mieszkańcom maksimum komfortu, również w zakresie dbałości o kondycję i sprawność fizyczną. Oczywiście Góry Izerskie, w których do dyspozycji mamy stoki narciarskie, szlaki rowerowe i piesze oraz szereg innych atrakcji, bardzo mocno sprzyjają aktywności na zewnątrz – zarówno w czasie sezonu letniego, jak i zimowego oraz pomiędzy nimi, jednak nic nie zastąpi ćwiczeń na profesjonalnym sprzęcie, w jaki są wyposażone siłownie.


Z tego powodu już na etapie projektowym do dyspozycji mieszkańców Izera Park przewidziana została nowoczesna siłownia, dzięki której będzie można przeprowadzić każdy rodzaj treningu, a wszystko to oczywiście w niezwykle komfortowych warunkach. Warto tutaj zaznaczyć, że na tym nie koniec, ponieważ doskonałym uzupełnieniem naszej siłowni będzie strefa saun, która również ma znaleźć się w apartamentowcu. W ten sposób po treningu będzie można zażyć odprężającego seansu w saunie, stawiając na wielowymiarową dbałość o swoją kondycję, zdrowie i samopoczucie.

Izera Park_2.jpg

Wygoda i Dostępność, czyli Siłownia w Apartamentowcu

Szeroki wybór urządzeń do ćwiczeń oraz brak konieczności organizowania całej wyprawy do siłowni, która w Izera Park będzie znajdować się na niższych kondygnacjach, to olbrzymia zaleta zarówno z punktu widzenia mieszkańców kompleksu, jak i gości, którzy postanowili wynająć apartament wakacyjny. 


W tym pierwszym przypadku to najlepszy sposób na wprowadzenie regularnej rutyny treningowej, do której będzie się o wiele łatwiej zmobilizować, ponieważ wystarczy po prostu przejść kilka kroków i już będziemy w siłowni, będącej co istotne przestrzenią prywatną, do której dostępu nie będą miały przypadkowe osoby z zewnątrz. Daje to nie tylko większe poczucie komfortu i prywatności, ale również mniejsze tłumy i większą dostępność sprzętu. W przypadku gości wynajmujących apartament na wakacje, siłownia w apartamentowcu to niezaprzeczalnie dodatkowy atut, który zwiększa atrakcyjność oferty, czyniąc ją jeszcze bardziej urozmaiconą i ekskluzywną.

bottom of page