top of page

STREFA COWORKING

Realizacja obowiązków zawodowych w sposób zdalny nie musi wiązać się z przerabianiem części swojego mieszkania w biuro lub korzystaniem z zewnętrznych biur, co generuje dodatkowe koszty i stratę czasu. W Izera Park wszystko to dostępne jest bez konieczności opuszczania kompleksu. Już w pierwszym etapie pojawia się bowiem przestrzeń living room składająca się z miejsc wydzielonych do pracy, rozrywki oraz strefy chillout, pozwalającej na chwilę relaksu i wytchnienia z przepięknym widokiem na Góry Izerskie i szemrzącym strumykiem obok. W ten sposób rozbudowana strefa coworkingowa w Izera Park to rozwiązanie idealne nie tylko dla freelancerów, przedsiębiorców i osób pracujących w systemie hybrydowym, które szukają wygodnego miejsca do pracy, to również wspaniała przestrzeń do organizacji spotkań biznesowych czy warsztatów oraz wspólnej rozrywki i chillu.

Coworking w Apartamentowcu – Miejsce Stworzone do Pracy

Praca w domu bywa wyzwaniem, zwłaszcza pod względem organizacji przestrzeni i spokoju potrzebnego do skupienia. Zdając sobie sprawę z tego, że najlepiej pracuje się w miejscu odizolowanym od innych domowników, w projekcie apartamentowców Izera Park przewidziana została przestrzeń na strefę coworking, której zadaniem jest ułatwienie mieszkańcom i gościom realizacji swoich zawodowych obowiązków. Składają się na nią dwa małe pokoje zaprojektowane z myślą o pracy zdalnej, wyposażone w odpowiednią infrastrukturę, co jest gwarancją efektywnej i spokojnej pracy, bez żadnych zakłóceń i rozpraszaczy. Praca to także prezentacje, szkolenia, warsztaty i spotkania biznesowe – tutaj do dyspozycji będzie nowoczesna sala z dużym stołem, zaopatrzona w rzutnik i telewizor. 

Izera Park_5K.jpg

Praca, Chillout i Rozrywka w Izera Park

Przestrzeń living room zaprojektowana w Izera Park pozwala na pracę, odpoczynek i rozrywkę. W jej drugiej części znajdzie się sala klubowa z biblioteczką, stołem do bilarda i wygodnymi meblami wypoczynkowymi. Natomiast w strefie frontowej, przy wyjściu na taras zewnętrzny, wygodne sofy pozwolą na chwilę relaksu ze wspaniałym widokiem na góry lub rozrywkę w postaci gier planszowych czy kart. W cieplejsze dni można także odpoczywać na tarasie, korzystając z leżaków rozłożonych tuż obok strumyka. 


Projektując strefę coworking w Izera Park, stworzyliśmy miejsce, w którym swoją przystań znajdzie każdy, kto potrzebuje przestrzeni do pracy zdalnej lub organizacji spotkań biznesowych, prezentacji czy warsztatów. Zapewniliśmy również miejsce chillu i rozrywki, umożliwiające integrację przez wspólny relaks i zabawę, co z pewnością docenią zarówno wczasowicze, jak i stali mieszkańcy Izera Park.

bottom of page