top of page

STREFA SAUN

Apartamentowiec Izera Park to nie tylko wyjątkowe apartamenty w górskim otoczeniu, to także szereg udogodnień, również tych zaliczanych do bardziej ekskluzywnych, takich jak sauna. W obiekcie planowana jest bowiem strefa saun. Ta wyjątkowa przestrzeń ma zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort i odprężenie w trakcie seansów regeneracyjnych, służących do pielęgnacji zarówno ciała, jak i ducha i umysłu. 

Sauny Izera Park – Oaza Relaksu i Odpoczynku

Sauna to jeden z tych luksusów, które nie tak często można znaleźć w apartamentowcach, niebędących hotelami, pensjonatami czy SPA. W przypadku Izera Park jest jednak inaczej. Do dyspozycji mieszkańców oddana zostanie nowoczesna strefa saun. Podobnie jak siłownia czy strefa coworkingowa, będzie ona należała do wspólnej części obiektu. Jest to świetne rozwiązanie, które oferuje relaks i wsparcie w kompleksowym dbaniu o zdrowie i dobre samopoczucie. 

Osoby ceniące sobie odprężające seanse w saunie i aktywność fizyczną, będą mogły łatwo je połączyć, korzystając najpierw z siłowni, a później ze strefy saun. Takie połączenie treningu z seansami w saunie to idealny sposób na wszechstronną dbałość o zdrowie i kondycję.

Apartamentowiec z Sauną – Regeneracja na Wyciągnięcie Ręki

O tym, że regularne korzystanie z sauny przynosi liczne korzyści zdrowotne, w tym poprawę krążenia, oczyszczenie skóry, a także redukcję stresu i napięcia mięśniowego, nie trzeba nikogo przekonywać. Z pewnością sauna w apartamentowcu pozwoli sprawdzić to wszystko na własnym przykładzie. Bardzo często powodem, dla którego nie możemy korzystać z tego typu form relaksu i odprężenia, jest po prostu brak czasu i siły na udanie się do oddalonej od miejsca zamieszkania sauny, znajdującej się najczęściej w jakimś ośrodku SPA. 

GRAFIKI - IZERA PARK.png

Dostępna w kompleksie Izera Park strefa saun całkowicie rozwiązuje ten problem – sauna będzie w tym przypadku na wyciągnięcie ręki, została bowiem zaprojektowana w taki sposób, aby umożliwić mieszkańcom łatwy dostęp do wyjątkowych korzyści saunowania, bez konieczności opuszczania obiektu. W obiekcie dostępna będzie zarówno sauna sucha, jak i sauna mokra. Osoby z nich korzystające będą mogły liczyć na szereg udogodnień takich jak: prysznic, wiadro bosmana oraz leżaki do relaksu.


Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się zarówno dla stałych mieszkańców, którzy wybrali apartamenty Izera Park na swoje miejsce do życia, jak i dla wczasowiczów. W tym ostatnim przypadku rozbudowana infrastruktura wellness i fitness coraz częściej decyduje o wyborze apartamentu wakacyjnego. Obecność sauny w apartamentowcu jest zatem również jednym z ważnych atutów, które mogą przyciągnąć osoby zainteresowane wynajmem apartamentu na czas swojego pobytu w Górach Izerskich.

bottom of page