top of page

INTERIORS READY TO MOVE IN

For clients interested in buying a ready-made flat, we prepare a unique turnkey finishing offer. Each of our flats also has the option of air conditioning.

Sala Zabaw – Bezpieczna Przestrzeń dla Młodszych Mieszkańców

W kompleksie Izera Park planowana jest specjalna przestrzeń dla dzieci. Sala zabaw ma być atrakcyjna, kolorowa i bezpieczna, pozwalając cieszyć się najmłodszym mieszkańcom zabawą zorganizowaną w pełni komfortowych warunkach. Najmłodsi będą mogli spędzać w niej wolny czas, bawiąc się dostępnymi zabawkami, rozwijając swoją kreatywność i budując swoje pierwsze relacje.

Sala zabaw ma być zaprojektowana w taki sposób, aby jak najlepiej stymulować rozwój dziecka poprzez zabawę, jednocześnie zapewniając rodzicom spokój ducha, dzięki pewności, że ich pociechy bawią się w środowisku całkowicie bezpiecznym i przyjaznym. Znajdą się w niej zarówno tradycyjne zabawki, jak i gry planszowe, gry edukacyjne oraz interaktywne. W założeniu ma być to przestrzeń umożliwiająca maluchom zarówno aktywność fizyczną, jak i rozwijanie umiejętności motorycznych oraz pobudzanie kreatywności i wyobraźni. W takim miejscu zabawa łączy się z nauką – dzieci mogą bezpiecznie zdobywać nowe doświadczenia, a wszystko pod czujnym okiem opiekunów. 

1_IZERA PARK_WNĘTRZA.png

Turnkey flat finishing

Offer in preparation.

bottom of page