top of page
Izera Park_6.jpg

Apartamenty wakacyjne
w Świeradowie Zdroju

Apartamenty wakacyjne w Świeradowie Zdroju to świetna okazja zarówno dla tych, którzy chcą zyskać nieruchomość w niezwykle atrakcyjnej turystycznie miejscowości, jak i dla tych, którzy szukają apartamentów wakacyjnych na wynajem, licząc na spędzenie urlopu w niezwykle pięknym i pełnym rozrywek miejscu. Jest to doskonała inwestycja, którą z powodzeniem będzie można wykorzystać w celach prywatnych – jako swój wakacyjnych second home, jak i zarobkowych – w postaci apartamentów wakacyjnych na wynajem. Apartamenty wakacyjne Izera Park stanowią idealne połączenie świetnej lokalizacji z ekskluzywnością i nowoczesnością, którymi charakteryzuje się architektura i wykończenie kompleksu przy ul. Zakopiańskiej 23a w Świeradowie Zdroju. Góry Izerskie przyciągają bowiem każdego roku rzeszę miłośników pięknych gór oraz pasjonatów aktywności i rekreacji, a także osób szukających ukojenia, relaksu oraz zdrowia w Świeradowskich uzdrowiskach. Apartamenty wakacyjne w Świeradowie Zdroju będą dla nich doskonałą bazą wypadową, i to  nie tylko do okolicznych atrakcji Gór Izerskich, ale także sąsiadujących z Kotliną Jeleniogórską Karkonoszy. Nie tak daleko Świeradowa znajdują się również inne popularne górskie kurorty, takie jak Szklarska Poręba czy Karpacz. 

IZERA_PARK_LOGO_gold_bez_tla_edited.png

Ucieczka od Codzienności

Każdy, kto potrzebuje chwilowej ucieczki od miasta w postaci city-break czy dłuższego urlopu, będzie zachwycony apartamentami wakacyjnymi w Świeradowie Zdroju. Pomimo tego, że znajdują się one stosunkowo blisko infrastruktury miejskiej, leżą one na uboczu w niezwykle pięknym otoczeniu, ze wspaniałym widokiem na góry. Pomiędzy 5 apartamentowcami przepływa szemrzący strumyk, a szmaragdowa zieleń porastających góry lasów pozwala odetchnąć pełną piersią, z uczuciem satysfakcji i zachwytu nad pięknem natury. W ucieczce od codzienności pomoże nie tylko wspaniała sceneria, ale również świetnie zorganizowana przestrzeń kompleksu mieszkaniowego, zaopatrzona między innymi w rowerownie, narciarnie, recepcję, siłownie i saunę. Kilka kroków od apartamentów wakacyjnych Izera Park znajdują się szlaki turystyczne, rowerowe oraz stoki narciarskie, które pozwalają na natychmiastowe zanurzenie się w piękno Gór Izerskich, bez konieczności korzystania z innych środków transportu czy komunikacji miejskiej.

8.jpg
Świerardów_2A_PS.jpg

Wypoczynek w Harmonii z Naturą –
Apartamenty Wakacyjne

w Świeradowie Zdroju

Apartamenty wakacyjne w Świeradowie Zdroju gwarantują luksusowy nocleg i wspaniały wypoczynek w pełnej harmonii z naturą. Samo otoczenie kompleksu Izera Park wprowadza już w bardzo dobry nastrój, przesiąknięty aurą pięknej, izerskiej natury. Apartamentowce są bowiem usytuowane w malowniczej lokalizacji, gdzie każdego ranka można podziwiać widok gór, oddychając świeżym górskim powietrzem. Niezaprzeczalnie jest to jeden z najpiękniejszych zakątków regionu, który pozwala na czerpanie radości z obcowania z naturą w jej najwspanialszej formie. Niedaleko apartamentowców wakacyjnych w Świeradowie znajduje się wieża widokowa na Młynicy zapewniająca spektakularne widoki. W bliskiej odległości można podziwiać również wodospad na Kwisie czy wodospady na Czarnym Potoku.

Apartamenty Wakacyjne
na Sprzedaż

Oferta apartamentów wakacyjnych Izera Park Świeradów to prestiżowa inwestycja, oferująca niezwykle wysoki standard zarówno pod względem wykończenia lokali, w postaci praktycznego rozkładu pomieszczeń i ekskluzywnego wystroju wnętrz, jak i funkcjonalności zastosowanych rozwiązań oraz szeregu udogodnień charakterystycznych dla inwestycji klasy premium. Są to prestiżowe apartamenty wakacyjne na sprzedaż, oferujące ciekawe rozwiązania i udogodnienia dedykowane zarówno dla inwestorów nastawionych na zakup nieruchomości przeznaczonej na swój prywatny wypoczynek wakacyjny, jak i dla tych, którzy szukają opcji inwestycyjnej w zakresie apartamentów wakacyjnych przeznaczonych na wynajem turystyczny. Wspaniała lokalizacja apartamentów wakacyjnych w Świeradowie zapewni zainteresowanie przez cały rok – zimą jest to miejsce cenione przez miłośników nart i snowboardu, latem Góry Izerskie przyciągają przede wszystkim pasjonatów kolarstwa górskiego i miłośników pieszych wędrówek. Apartamenty wakacyjne Izera Park są idealne zarówno dla rodzin z dziećmi, par, jak i miłośników samotnych wędrówek po górach. W ten sposób stanowią bezpieczną i solidną inwestycję, która z czasem będzie tylko zyskiwać na wartości.

1_IZERA PARK_WNĘTRZA.png
bottom of page