top of page

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM ZESPOŁEM:

Zrzut_ekranu_2024-03-14_o_14.39.36-removebg-preview.png
Zrzut_ekranu_2024-03-14_o_14.39.36-removebg-preview.png
Zrzut_ekranu_2024-03-14_o_14.39.36-removebg-preview.png

Dyrektor Biura Sprzedaży

+48 603 711 305

Z-ca Dyrektora Biura Sprzedaży

+48 603 711 805

Specjalista ds. sprzedaży

+48 723 425 562

Zrzut_ekranu_2024-03-14_o_14.43.08-removebg-preview.png
Zrzut_ekranu_2024-03-14_o_14.44.36-removebg-preview.png

ODWIEDŹ NASZE BIURO:

poniedziałek - czwartek

piątek

weekendy i święta

9:00 - 18:00

 

8:00 - 17:00

 

nieczynne

*Prosimy o wcześniejsze umówienie się na spotkanie.

ul. Meissnera 4/U3

60-408 Poznań

NAPISZ DO NAS:

Dziękujemy za przesłanie!

*Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Proxin Świeradów Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, nr KRS 0000904697 oraz podmioty powiązane z nią kapitałowo, w celu nawiązania kontaktu i udzielenia odpowiedzi na pytania zawarte w formularzu kontaktowym.

PROXIN_logo_CMYK_granat_turkus.jpg

Proxin to grupa międzynarodowych inwestorów oraz wysokiej klasy polskich specjalistów rynku nieruchomości. 
Nasz zespół ma bogate doświadczenie wielu branżach, jednak od roku 2007 koncentrujemy swoje działania wyłącznie na branży deweloperskiej. W portfolio firmy Proxin znajdują się zarówno nieruchomości komercyjne: budynki biurowe i biurowo-magazynowe, jak i nieruchomości mieszkalne. Ze względu na wysoki popyt w ostatnich latach to właśnie nieruchomości mieszkalne stanowią trzon naszej oferty. Proponujemy szeroki wachlarz lokali począwszy od mieszkań dla właścicieli poprzez mieszkania inwestycyjne (na wynajem), aż do mieszkań wakacyjnych.

Poznaj nasze zrealizowane inwestycje:

Wśród willowych kamienic najstarszego przedmieścia i najstarszych dzielnic XIX-wiecznego Poznania a zarazem w bezpośrednim sąsiedztwie współczesnych budynków przy ul. Roosevelta zrealizowaliśmy budowę inwestycji - Słowackiego 7, budynku będącego na pograniczu tych dwóch odmiennych światów architektury. Sześć kondygnacji z lokalami usługowymi na parterze i mieszkaniami na pięciu piętrach znajduje się zdecydowanie bardziej w „świecie” architektury współczesnej, której pas ciągnie się od ulicy Bukowskiej do ulicy Dąbrowskiego. Lokalizacja w samym centrum Poznania zapewnia wygodę mieszkania z jednoczesnym korzystaniem z walorów miasta. W odległości 3 minut od mieszkań, mamy do dyspozycji komunikację miejską dostępną w każdym kierunku miasta. Są też kilometry ścieżek rowerowych, które z pewnością usatysfakcjonują miłośników rowerów, czy hulajnóg. A spacer do zoo to odległość 500 metrów. Całości dopełnia zielony dziedziniec z miejscami do siedzenia dla mieszkańców, ogrody z trasami oraz reprezentatywne części wspólne budynku. 

Jeśli szukasz gotowej przestrzeni biznesowej w samym centrum Poznania, to przy Słowackiego 7 zostały ostatnie wolne Lokale Usługowe.

Nautic Park to kameralny budynek, który zlokalizowany jest w unikatowej lokalizacji w Darłówku. W ramach projektu powstało 68 wakacyjnych apartamentów, wykończonych pod klucz z przepięknym widokiem na morze. Całości dopełnia basen zewnętrzny, wygodne lobby,  strefa fitness, oraz sauny. Bryła budynku Nautic Park doskonale komponuje się z otaczającym ją krajobrazem tworząc harmonijną, idealną do wypoczynku przestrzeń. W jej obrębie zachowane zostały istniejące nasadzenia sosen, tworzące swoisty mikroklimat tego miejsca, gdzie  na wyciągnięcie ręki czekają skarby Bałtyku: piaszczyste, szerokie plaże, zachody słońca, kojący szum fal oraz ożywcza bryza o poranku. Wysokiej jakości materiały, dbałość o detale i nietuzinkowa architektura składają się na nadmorski projekt pełen smaku i estetyki.

bottom of page