top of page

NARCIARNIA

Pasjonaci sportów zimowych znajdą w Świeradowie Zdroju mnóstwo atrakcji, a Izera Park zapewni pełne bezpieczeństwo i komfort przechowywania ich sprzętu w specjalnie do tego przygotowanej narciarni. Jedynie kilkaset metrów dzieli Izera Park od Stogu Izerskiego z oświetloną 2,5-kilometrową trasą zjazdową, kolejką gondolową i wyciągiem orczykowym. Poza tym Góry Izerskie słyną również ze swoich tras biegowych dla narciarzy, obejmujących ponad 100 kilometrów. Nie mogło zatem w naszym kompleksie zabraknąć udogodnień, dzięki którym frajda na stokach i trasach biegowych będzie jeszcze większa, bo po powrocie będzie można wygodnie zostawić sprzęt w bezpiecznym i w pełni przystosowanym do tego miejscu.

Wygodne Przechowywanie Sportowego Sprzętu Zimowego

Apartamentowiec zlokalizowany tak blisko stoków i narciarskich tras biegowych bez narciarni byłby olbrzymim nieporozumieniem. Zadbaliśmy zatem o to, aby zarówno mieszkańcy, jak i goście kompleksu Izera Park mieli do dyspozycji przestrzeń, w której będzie można wygodnie przechowywać sportowy sprzęt zimowy, taki jak narty, deski snowboardowe, buty narciarskie i pozostałe akcesoria. W ten sposób wyeliminowany zostanie problem przechowywania sprzętu w mieszkaniach, kosztem cennej przestrzeni.


Narciarnia w apartamentowcu niesie ze sobą wiele zalet, począwszy od oszczędności miejsca w mieszkaniach, poprzez ochronę przed kradzieżą czy uszkodzeniem. Specjalne pomieszczenie wydzielone do przechowywania sprzętu zimowego ułatwia znacząco życie mieszkańców i gości, pozwalając na bardzo szybki i wygodny dostęp do sprzętu narciarskiego w sezonie. To z kolei zachęca do korzystania ze sportów zimowych, ponieważ narty czy deska po prostu czekają w narciarni na wyciągnięcie. Natomiast poza sezonem narty nie zajmują niepotrzebnie miejsca i nie musimy martwić się o ich schowanie i przechowywanie.

Izera Park atuty.png

Nowoczesna Narciarnia dla Mieszkańców i Gości

Planowana narciarnia ma być przestrzenią zapewniającą maksymalną wygodę użytkowania, co wiąże się z zapewnieniem odpowiedniej infrastruktury do przechowywania różnego rodzaju sprzętu zimowego. W jej obszarze dostępne będą funkcjonalne stojaki na narty, deski i buty narciarskie. 


Nowoczesna narciarnia w apartamentowcu jest nie tylko wygodnym miejscem do przechowywania sprzętu, ale stanowi również symbol dbałości o potrzeby i pasje mieszkańców. Jest to niezwykle ważne udogodnienie dla wszystkich ceniących aktywny tryb życia, chcących czerpać maksymalną radość ze sportów zimowych, bez obaw o przechowywanie swojego wyposażenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu mieszkańcy mogą cieszyć się zimowymi sportami bez dodatkowego stresu i bałaganu, co sprawia, że życie w apartamentowcu staje się jeszcze bardziej komfortowe i dostosowane do indywidualnych potrzeb.

bottom of page